Mårten Andersson litografier
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): (3), "Man med brinnande hjärta", "Sommardans" resp "Bruddansen", signerade Mårten A, numrerad 135/360, bildmått ca 62x43 cm, mapp medföljer med numrerat försättsblad
828615
2020-10-20