Mårten Andersson litografier

Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): (3), "Man med brinnande hjärta", "Sommardans" resp "Bruddansen", signerade Mårten A, numrerad 135/360, bildmått ca 62x43 cm, mapp medföljer med numrerat försättsblad

828615

2020-10-20