Mårten Andersson litografier

Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier
Mårten Andersson litografier

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): (5), Figurkompositioner, signerade Mårten A, numrerade 248/300, bildmått ca 35x27 cm

828622

2020-10-20