Klubbat för:
950 SEK
2 000 SEK
BRÄNNVINSSCHATULL, mahogny, 1800-tal, för 3 flaskor, handtag i mässing, höjd ca 24, 23x13 cm, nyckel finns
Sprickor, slitage, lagning
828624
2020-10-20