Casoletter

Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter
Casoletter

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CASOLETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XVI-stil, Frankrike, förgylld brons och alabaster, fotplatta med pärlstav, tripod med bockfötter krönta av faunhuvuden, vinbladsfestonger, höjd ca 20 cm

Skador, lagningar, lossade skruvar, viss skevhet

828626

2020-10-20