Ikon 1800-tal
Valmis
2020-10-20
828640
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
IKON, 1800-tal, föreställande Sankt Göran och draken, olja på duk, monterad på träpannå, ca 49x32 cm
Omfattande krackeleing, färgbortfall