Ikon 1800-tal

Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal
Ikon 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1800-tal, föreställande Sankt Göran och draken, olja på duk, monterad på träpannå, ca 49x32 cm

Omfattande krackeleing, färgbortfall

828640

2020-10-20