Litografi

Litografi
Litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF GREDER (född 1949), "Jour de Fete", färglitografi, signerad och numrerad 282/360, färglitografi ca 89x76 cm

828644

2020-10-26