Mårten Andersson serigrafier

Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier
Mårten Andersson serigrafier

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÅRTEN ANDERSSON (1934-2017): (4), "Odjuret", "Grillska Gården", "Njutångers kyka", "Skogsplantering", signerade Mårten A, numrerade, serigrafier, bildmått ca 56x68 cm

HISTORIK: Utgivna för Iggesunds Bruk 300 år

828646

2020-10-20