Yrjö Edelman litografi

Yrjö Edelman litografi
Yrjö Edelman litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): "Melby", signerad, 120/150, färglitografi, bladmått ca 76x56 cm

Fläck, lös i ram

828659

2020-10-20