Gräddkannor i silver
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRÄDDKANNOR, 2 st., silver, långsmala från England, den andra från Sverige och 1849, höjd ca 10 samt 14 cm, vikt ca 294 g
Den svenska med bucklor, står ej plant, bruks och åldersrelaterat slitage
828678
2020-10-24