Gräddkannor i silver

Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRÄDDKANNOR, 2 st., silver, långsmala från England, den andra från Sverige och 1849, höjd ca 10 samt 14 cm, vikt ca 294 g

Den svenska med bucklor, står ej plant, bruks och åldersrelaterat slitage

828678

2020-10-24