Carl Frederik Sörensen
Closed
2020-10-24
828687
| Sold for | 20 000 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
CARL FREDERIK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879) tillskriven: Kustbild med fiskare, olja på duk 32x48 cm, betitlad samt daterad 1854
Mindre dukskada