Carl Frederik Sörensen

Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen
Carl Frederik Sörensen

Klubbat för:

20 000 SEK

8 000 SEK

CARL FREDERIK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879) tillskriven: Kustbild med fiskare, olja på duk 32x48 cm, betitlad samt daterad 1854

Mindre dukskada

828687

2020-10-24