Klubbat för:
20 000 SEK
8 000 SEK
CARL FREDERIK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879) tillskriven: Kustbild med fiskare, olja på duk 32x48 cm, betitlad samt daterad 1854
Mindre dukskada
828687
2020-10-24