Bokhyllor 4 st
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLOR, 4 st, AB Carlsson & Reicke, Stockholm, 1950/60-tal, teakfanér, löstagbara hyllplan, höjd ca 200, 90x24 cm
Bruksslitage, två av bokhyllorna med mindre utsågat parti id bakstycke, ställvist solblekta
828689
2020-10-24