Kaj Franck flaska

Kaj Franck flaska
Kaj Franck flaska
Kaj Franck flaska
Kaj Franck flaska
Kaj Franck flaska
Kaj Franck flaska

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

KAJ FRANCK, FLASKA, signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, flerfärgat glas med små bubblor, höjd 17 cm, diameter 17 cm.

Sannolikt Boutique produkt, senare signatur

828691

2020-11-15