Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
KAJ FRANCK, FLASKA, signerad K. Franck, Nuutajärvi Notsjö, 1960-tal, flerfärgat glas med små bubblor, höjd 17 cm, diameter 17 cm.
Sannolikt Boutique produkt, senare signatur
828691
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här