Vitrinskåp
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1980/90-tal, enligt uppgift inköpt på Ekerö Möbler, betsad stomme, invändigt med belysning samt löstagbara hyllplan av glas, höjd ca 190, 80x35 cm
Ej funktionstestad, belysning, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage
828694
2020-10-24