Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1980/90-tal, enligt uppgift inköpt på Ekerö Möbler, betsad stomme, invändigt med belysning samt löstagbara hyllplan av glas, höjd ca 190, 80x35 cm

Ej funktionstestad, belysning, SAV garanterar ej funktionen, smärre bruksslitage

828694

2020-10-24