Björn Werner

Björn Werner
Björn Werner
Björn Werner
Björn Werner
Björn Werner
Björn Werner

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN "NALLE" WERNER (1913-1991): Fruktstilleben, signerad och daterad B. Werner -46, olja på pannå, ca 19x23,5 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

828695

2020-10-23