Thore Andersson oljemålning

Thore Andersson oljemålning
Thore Andersson oljemålning
Thore Andersson oljemålning
Thore Andersson oljemålning
Thore Andersson oljemålning
Thore Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

THORE ANDERSSON (1919-2002) "Vinter", signerad samt daterad 42, olja på pannå, ca 60x67 cm

Zustandsbeschreibung

828697

2020-10-24