Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
THORE ANDERSSON (1919-2002) "Vinter", signerad samt daterad 42, olja på pannå, ca 60x67 cm
Zustandsbeschreibung
828697
2020-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner