Bordslampa vägglampor

Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor
Bordslampa vägglampor

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, VÄGGLAMPOR, 1 par, vägglamporna märkta Belid, metall, 1970/80-tal, höjd 15-40 cm

SAV garanterar ej funktionen, slitage och bucklor,

828713

2020-10-21