Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
BORDSLAMPA, VÄGGLAMPOR, 1 par, vägglamporna märkta Belid, metall, 1970/80-tal, höjd 15-40 cm
SAV garanterar ej funktionen, slitage och bucklor,
828713
2020-10-21