Blombord koppar

Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar
Blombord koppar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLOMBORD, 1900-talets andra hälft, koppar, på lackerade stålben, zinkbotten, höjd 48, längd 82x24, innerdjup 12 cm

Bruksslitage

828716

2020-10-21