Harry Moberg

Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg
Harry Moberg

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

HARRY MOBERG (1927-2018): (4) Gul flaska samt Olivlund, Sydländska gator, 3 signerade Moberg, olja på pannå samt duk på pannå, ca 13x18, 24x32, 16x20 samt 16x22 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

1 med ytmärken

828722

2020-10-23