Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Bidjar, ca 213x137 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, smärre fläckar, ställvis solblekt, fransar med skador
828730
2020-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här