Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MASK, Burkina Faso, 1900-tal, skuren i trä, bemålad, växtfiber, textil, höjd ca 51 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
828741
2020-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner