Koffert

Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert
Koffert

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KOFFERT / KISTA, trä, metall, papper, 1900-talets första hälft, höjd ca 64 cm, 90x54 cm

bruksslitage

828744

2020-10-20