Pentti Kaskipuro etsningar

Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 2 st etsningar (torrnål och akvatint) signerade, daterade 1978, 1979, numrerade 4/40, 40/50, 27x38 cm, 30x41 cm

i passepartout

828759

2020-10-20