Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
200 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 2 st etsningar (torrnål och akvatint) signerade, daterade 1978, 1979, numrerade 4/40, 40/50, 27x38 cm, 30x41 cm
i passepartout
828759
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här