Per Stenius oljemålning

Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning
Per Stenius oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

PER STENIUS (1922-2014) Indiska mammor och barn, signerad samt daterad -77, olja på duk, 65x46 cm

828763

2020-10-20