Oljemålning blomsterstilleben
2020-10-27
828781
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, blomsterstilleben, signerad E Larsson, olja på duk, ca 60x49 cm