Oljemålning blomsterstilleben

Oljemålning blomsterstilleben
Oljemålning blomsterstilleben
Oljemålning blomsterstilleben
Oljemålning blomsterstilleben
Oljemålning blomsterstilleben
Oljemålning blomsterstilleben

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, blomsterstilleben, signerad E Larsson, olja på duk, ca 60x49 cm

828781

2020-10-27