Akvarell Frans Wilhelm Odelmark
2020-10-27
828786
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): "Kammarkargatan", Stockholm, signerad F.W Odelmark, daterad Juni 1918, akvarell, ca 49x30 cm