Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, mahogny, rokokostil, träskuren dekor av bladverk, genombruten dekor på krön, höjd ink. sarg ca 200, bredd 94 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

828789

2020-10-24