Bordslampor ett par Italy 1900-tal
Vollendet
2020-10-27
828792
| Höchstes Gebot | 5 800 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft, glaserad keramik, märkta M.203 Italy, höjder ca 50 cm