Bordslampor ett par Italy 1900-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft, glaserad keramik, märkta M.203 Italy, höjder ca 50 cm

828792

2020-10-27