Servisdelar Ostindia

Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia
Servisdelar Ostindia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, servis, 27 dlr, "Ostindia", bestående av: 3 mattallrikar, 3 efterrätt, 4 djupa, 2 assietter, 2 koppar, 3 fat, tefat, terrin med lock, karott med lock, ytterfoder, sockerskål med lock, gräddsnipa, såssnipa, 3 uppläggningsskålar,

Lock till terrin med sprickor
Missfärgningar, repor, krackeleringar förekommer

828794

2020-10-27