Jardinjär nysilver
2020-10-27
828799
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JARDINJÄR, 1900-tal, gustaviansk stil, nysilver, höjd ca 21, 49x29 cm
Slitage