Gustavsberg Old Gustavsberg Blå Blom

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUSTAVSBERG, "Blå Blom" porslin, servisdelar, 19 dlr, bestående av: 7 kaffekoppar med fat, 4 asietter, 1 gräddkanna, 1 sockerskål, 1 sockersked, 1 mjölkkanna, medföljer 4 kaffefat, stämplade Gustavsberg samt Old Gustavsberg, mjökkannan märkt Old Gustavsbers VI 78

Smärre slitage

828811

2020-10-24