Lampbord art deco

Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco
Lampbord art deco

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

LAMPBORD, ca 1930-tal, art deco, bord i bonad björk, inkorporerad belysning, 3 hyllor reglerbar höjd ca 170 cm, övre bordsskiva ca 50 x 38 cm.

Skivor mer slitage. Senare skärm. Ej funktionstestad

828814

2020-10-21