Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
LAMPBORD, ca 1930-tal, art deco, bord i bonad björk, inkorporerad belysning, 3 hyllor reglerbar höjd ca 170 cm, övre bordsskiva ca 50 x 38 cm.
Skivor mer slitage. Senare skärm. Ej funktionstestad
828814
2020-10-21