Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, 1950-tal, teak, lådor i sargen, uppfällbar mittskiva, höjd ca 72 cm, 96x40 cm
Smärre slitage.Saknar spegel. Enstaka fanérskador.
828816
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här