Damarbetsbord

Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord
Damarbetsbord

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, 1950-tal, teak, lådor i sargen, uppfällbar mittskiva, höjd ca 72 cm, 96x40 cm

Smärre slitage.Saknar spegel. Enstaka fanérskador.

828816

2020-10-21