Sideboard Ulvö Erik Wörtz IKEA
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, "Ulvö", Erik Wörtz, IKEA, 1900-talets andra hälft, fanerat med ek, tre sektioner varav två med skjutdörrar samt ett med fyra lådor, höjd ca 73, 183 x 45 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekt
828827
2020-10-24