Sideboard Ulvö Erik Wörtz IKEA

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, "Ulvö", Erik Wörtz, IKEA, 1900-talets andra hälft, fanerat med ek, tre sektioner varav två med skjutdörrar samt ett med fyra lådor, höjd ca 73, 183 x 45 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis solblekt

828827

2020-10-24