Axel Fridell etsning
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Vasabron och Gamla Stan (Gamla Stan och Riddarhuset, Staden mellan broarna", Stockholm 1925, signerad A Fridell, monogramsignerad och daterad i plåten AFridell -25, etsning, ca 24x34 cm
Haskel : 221
828829
2020-10-21