Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Vasabron och Gamla Stan (Gamla Stan och Riddarhuset, Staden mellan broarna", Stockholm 1925, signerad A Fridell, monogramsignerad och daterad i plåten AFridell -25, etsning, ca 24x34 cm
Haskel : 221

828829

2020-10-21