Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
COLLIER, 14 k satinerat guld, längd 44,5 cm, vikt ca 14,6 g, RING, 14 k guld, opalimitation, ringstorlek ca 15,5 mm, vikt ca 3,8 g
Opalimitation med skador och repor
828833
2020-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här