Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO ZUHR (1895-1971): "Förslövsholm 1956", signerad på baksidan, olja på duk, ca 27x35 cm

Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen

828844

2020-10-23