Bordspendyl 1800-talets första hälft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, senempire, Frankrike, delvis brännförgylld brons, hel- och halvslag, pendel medföljer, höjd 44 cm

Slitage, dragnyckel saknas

828846

2020-10-21