Asea bordslampa

Asea bordslampa
Asea bordslampa
Asea bordslampa
Asea bordslampa
Asea bordslampa
Asea bordslampa
Asea bordslampa
Asea bordslampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASEA, bordslampa, 1900-talets mitt, svartlackerad stomme, modell E 1196, höjd inlkl. senare plastskärm ca 65 cm

Bruksslitage, skadad skärm

828849

2020-10-21