Helge Zandén etsningar

Helge Zandén etsningar
Helge Zandén etsningar
Helge Zandén etsningar
Helge Zandén etsningar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HELGE ZANDÉN (1886-1972), 2 st, Franskt landskap, I gränd Montrichard Frankrike, signerade, etsningar, ca 10x13,5, resp. 20x20 cm

828855

2020-10-21