Karl-Erik Ekselius matbord
Klubbat för:
14 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KARL-ERIK EKSELIUS, matbord, 1960-tal, JOC, teakfanerade skivor, underrede i massiv ek, 2 utdragsskivor, brännmärkt, höjd ca 74, 150x90, utdragsskivorna om vardera 57 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre färgstänk
828857
Päivämäärä:
2020-10-21