Sven Erik Hellquist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN ERIK HELLQUIST, (1916-1997), Blomsterstilleben, signerad SE Hellquist, olja på pannå, ca 44x36 cm

828864

2020-10-24